Vóór 16:00u besteld, vandaag verzonden!
Niet goed Geld terug
Vanaf 250,- Gratis levering
Eigen voorraad Korte lijntjes
Tevreden klanten 93% score

Multimode patchkabel, LC-LC 3m, duplex 50/125 OM3

Glasvezel patchkabel

Serverkastkopen.nl is de webshop voor kwalitatief hoogwaardige en goedkope glasvezel patchkabel. Deze glasvezel patchkabel is hier een voorbeeld van. De glasvezel patchkabel is voordelig geprijsd.

Artikelnummer: Z2072

Op voorraad

 12,00 excl. BTW
 14,52 incl. BTW

Op voorraad

Vóór 16:00u besteld, vandaag verzonden!

Vanaf € 250,- geen verzendkosten!

Groot assortiment Scherpe prijzen!

Eigen voorraad Korte lijntjes!

Tevreden klanten 93% score

Productbeschrijving

Z2072 glasvezel patchkabel  is gemaakt van  OM3 50/125 multimode duplex glasvezelkabel met een lengte van 3m, in een strakke buisstructuur en 3mm LSOH mantel, afgesloten met LC/LC connectoren.

De LC-  connector is een push-pull-connector met een ferrule van 1,25 mm, een geminiaturiseerde versie van de SC-connector. De duplex versie heeft dezelfde afmetingen als de enkele SC connector.

Base Link glasvezel patchkabels  worden gekenmerkt door een zeer laag insteek- en retourverlies. Ze zijn gemaakt op basis van de OM3 50 / 125μm 3,5 dB / km-vezel voor de 850 nm-golf en 1,5 dB / km voor de 1310 nm-golf. Beperkte kwaliteitscontrole gedurende het hele productieproces zorgt voor herhaalbaarheid van parameters en een lange, betrouwbare werking.

Producteigenschappen:

  • Laag invoegverlies
  • Laag rendementsverlies
  • Stabiliteit van mechanische parameters
  • Hoge kwaliteit
  • Toepassingen: datanetwerken, LAN, FTTX, CATV

Specificaties

Extra informatie

Aansluiting 1

Aansluiting 2

Fabrikant

Garantie

Kern afmeting

Lengte

Type

Gelijk mee bestellen...

U heeft nog geen producten bekeken...

Alternatieve producten

U heeft nog geen producten bekeken...
Serverkastkopen.nl

Hartelijk dank!

Dit product is succesvol toegevoegd aan uw winkelwagen!