Vóór 16:00u besteld, vandaag verzonden!
Niet goed Geld terug
Vanaf 250,- Gratis levering
Eigen voorraad Korte lijntjes
Tevreden klanten 93% score
Prijs
9,90,
Aantal units
Geventileerd
Uitschuifbaar
Type legbord
Maximale belasting
Diepte
Type kabel
Hoogte
Kies de hoogte
Breedte
Kies de breedte
Inbouw diepte
Kies de diepte
Type voordeur
Type achterdeur
Kleur

8719274072003

8719274072003

F0889
✓ Op voorraad
Singlemode patchkabel LC-LC 2m, duplex 9/125 OM2
 9,68 excl. BTW
 11,71 incl. BTW
Ventilator dakpaneel patchkast
SWS-FT-4
✓ Op voorraad
1 set Universal ventilator met 4 ventilatoren, boven gemonteerd, zwart
 90,00 excl. BTW
 108,90 incl. BTW
De waardering van www.serverkastkopen.nl bij Webwinkel Keurmerk Klantbeoordelingen is 9.0/10 gebaseerd op 86 reviews.
Serverkastkopen.nl

Hartelijk dank!

Dit product is succesvol toegevoegd aan uw winkelwagen!

Aantal units
Geventileerd
Uitschuifbaar
Type legbord
Maximale belasting
Hoogte
Kies de hoogte
Breedte
Kies de breedte
Inbouw diepte
Kies de diepte
Type voordeur
Type achterdeur
Kleur