Vóór 16:00u besteld, vandaag verzonden!
Niet goed Geld terug
Vanaf 250,- Gratis levering
Eigen voorraad Korte lijntjes
Tevreden klanten 93% score
Prijs
8,15,
Aantal units
Geventileerd
Uitschuifbaar
Type legbord
Maximale belasting
Diepte
Type kabel
Hoogte
Kies de hoogte
Breedte
Kies de breedte
Inbouw diepte
Kies de diepte
Type voordeur
Type achterdeur
Kleur

ST

ZAM123
✓ Op voorraad
Multimode patchkabel ST-ST 1m, duplex 50/125 OM2
 8,00 excl. BTW
 9,68 incl. BTW
F107
✓ Op voorraad
Multimode patchkabel ST-ST 3m, duplex 50/125 OM2
 8,00 excl. BTW
 9,68 incl. BTW
ZAM124
✓ Op voorraad
Multimode patchkabel ST-ST 2m, duplex 50/125 OM2
 8,75 excl. BTW
 10,59 incl. BTW
f93
✓ Op voorraad
Multimode patchkabel ST-SC 1m, duplex 50/125 OM2
 10,00 excl. BTW
 12,10 incl. BTW
F94
✓ Op voorraad
Multimode patchkabel ST-SC 2m, duplex 50/125 OM2
 10,00 excl. BTW
 12,10 incl. BTW
F100
✓ Op voorraad
Multimode patchkabel ST-LC 1m, duplex 50/125 OM2
 10,00 excl. BTW
 12,10 incl. BTW
F101
✓ Op voorraad
Multimode patchkabel ST-LC 2m, duplex 50/125 OM2
 10,00 excl. BTW
 12,10 incl. BTW
F103
✓ Op voorraad
Multimode patchkabel ST-LC 3m, duplex 50/125 OM2
 10,00 excl. BTW
 12,10 incl. BTW
ZAM125
✓ Op voorraad
Glasvezel kabel ST-ST 5m, duplex 50/125 OM2 Multimode
 15,00 excl. BTW
 18,15 incl. BTW
Serverkastkopen.nl

Hartelijk dank!

Dit product is succesvol toegevoegd aan uw winkelwagen!

Aantal units
Geventileerd
Uitschuifbaar
Type legbord
Maximale belasting
Hoogte
Kies de hoogte
Breedte
Kies de breedte
Inbouw diepte
Kies de diepte
Type voordeur
Type achterdeur
Kleur
De waardering van www.serverkastkopen.nl bij Webwinkel Keurmerk Klantbeoordelingen is 8.7/10 gebaseerd op 90 reviews.